Skip to content →

Přiznejte

 http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty http://www.ploty-hyl.cz/betonove-ploty

Koncem září se každoročně pořádá výstava s názvem Zahrada, zaměřena na všechno, co k ní patří. Její návštěva je obohacující. Nové zahradní doplňky a příslušenství, okrasné stromy a rostliny, skleníky, krby, bazény, houpačky, trampolíny.

Že vás překvapily

V letošním roce návštěvníky nejvíce zaujala expozice betonových plotů. Byl jí vyhrazen celý vstupní prostor a tak neunikla ničí pozornosti. A zaslouženě. Takové množství možností zpracování. Nikdo by nevěřil, že z betonu je možno tak estetickým způsobem oplotit zahradu. Dokonce i ty plné, které jsou určené k odhlučnění a k vytvoření soukromí u hlavních cest, vypadají úžasně. Plasticita jejich zpracování je povyšuje na umělecká díla. Výběr je i v kombinovaných, kdy horní dílce jsou dořešeny otvory, s tvary podle vlastní fantazie. A vy máte do jara o čem přemýšlet.

Přiznejte
Ohodnoťte příspěvek